Jsme Innovation Footprint

jsme Innovation Footprint

pomáháme vyhledávat, zavádět a komunikovat inovace, které jsou prospěšné společnosti i samotným firmám. 

improving life while improving business | Innovation Footprint

soustředíme se na byznys inovace

Vycházíme z toho, že řada úspěšných a trvalých byznysových řešení jsou výsledky inovací, které dokázaly propojit strategické firemní cíle s potřebou řešit společenská témata. Právě taková společně s našimi klienty, hledáme a zavádíme do prostředí jejich firem.

baví nás to spolu

Někteří přišli z byznysu, jiní od práce pro neziskovku nebo pro stát. Každý po své vlastní cestě. A dospěli jsme k tomu, že nás to společně baví takhle… A proto jsme tady, kde se nám to pěkně protíná a dává nám to smysl.

Našli jsme inspiraci v Collinsovi, který říká “put the right people on the bus… and put them on the right seats…” Přesně tohle děláme u každé zakázky. Neprodáváme pořád dokola těch pět lidí v kanceláři –pokaždé nabízíme na míru postavený autobus. Ke spolupráci oslovujeme kolegy, kteří jsou profíci ve svém oboru, vyznávají podobné životní hodnoty a zakázkám přinášejí pohled “zvenčí”, protože pracují i pro jiné firmy.

baví nás to s vámi

Největší radostí je pracovat s podobně naladěnými klienty. Chceme, aby vás to taky bavilo a aby se vám líbila práce i komunikace s námi. Na strukturované konzultace a profesionální vedení zakázek i jejich komunikaci máme základní tým Innovation Footprint. Ostatní jsou specialisti, kteří se těší, až vyjede další autobus.

v autobuse s námi frčí